S novou sezónou zahradního nábytku máme připravenou spoustu novinek z mnoha zajímavých materiálů jako např. fiber cement, borovice, akácie, durian, exotický eukalyptus nebo Dark Red Meranti. Jednou z nejznámějších a nejcennějších exotických dřevin je teak, a proto i výrobky z této dřeviny nesmí chybět v naší nabídce.

Zahradní sestava Westminster

Pokud se chcete o jednotlivých dřevinách dozvědět více, klikněte zde.

Dobrá trvanlivost, opracovatelnost a dekorativní vzhled, těmito vlastnostmi se vyznačují sestavy nábytku na zahradu na našem eshopu. Nabízíme dřevěný zahradní nábytek nejen pro pohodlné sezení s přáteli v nespočetně mnoha provedeních a dekorech. Samozřejmostí je také možnost zakoupit si jednotlivé židlekřesla a stoly

Před začátkem užívání je vhodné zahradní nábytek ošetřit teakovým olejem, který ho chrání proti povětrnostním vlivům neustále se měnícího počasí, pomáhá udržovat stabilitu materiálu, původní vzhled a přirozenou barvu dřeva. 

Chcete pouze zrenovovat svoji původní klasickou lavičku? V nabídce máme mnoho lavičkových profilů, s kterými bude i Vaše stará lavička vypadat skvěle!

Jak poznáte, že je čas pro další ošetření zahradního nábytku?


Marušík HOLZ sro

Volejte

728 058 069

PO-PÁ: 7:00 - 16:00
SO: 8:00 - 11:00

Napište nám

Prodejna Ostrava

MARUŠÍK HOLZ s.r.o.
K Turkovu 3286/3
Ostrava - Martinov

Kontakt