Vaši zahradu, zahradní domek nebo pergolu, Vám pomůžeme účelně a pohodlně vybavit zahradním nábytkem z masivu z nabídky na našem eshopu. Nabízíme dřevěné zahradní sestavy, nejen pro pohodlné sezení s přáteli, v nespočetně mnoha provedeních a dekorech. Samozřejmostí je také možnost zakoupit si jednotlivé židle, křesla a stoly. Záleží jen na Vás a na tom, co zrovna hledáte.

Zahradu krásně oživíte dřevěnou lavicí, na které si nejen Vy rádi odpočinete. Ten správný relax zažijete v letních měsících na pohodlném dřevěném lehátku či zahradní houpačce, kterou také naleznete v nabídce našeho sortimentu.

Chcete mít na zahradě ptáčky? Vyberte jim ptačí krmítko nebo ptačí budku z kategorie budky a krmítka.

Máme také rozsáhlou nabídku nářadí na zahradu, dřevěných násad na nářadí, můžete si tedy zakoupit kompletní zahradní nářadí a nebo si vybrat z nabídky samostatných dřevěných násad.

V neposlední řadě myslíme také na naše nejmenší a jejich hrátky na zahradě. K relaxu a zábavě jistě přispěje i nabídka produktů z kategorie dětské zboží na zahradu, ve které najdete houpačky pro děti, hrací sestavy, dřevěné domečky pro děti, pískoviště a pro malé zahradníky i zahradní nářadí pro děti.

 

Marušík HOLZ sro

Volejte

728 058 069

PO-PÁ: 7:00 - 16:00
SO: 8:00 - 11:00

Napište nám

Prodejna Ostrava

MARUŠÍK HOLZ s.r.o.
K Turkovu 3286/3
Ostrava - Martinov

Kontakt