Chcete si vychutnat ranní šálek kávy na čerstvém vzduchu z příjemného prostředí vaší terasy? Začněte od podlahy. Nabízíme kvalitní venkovní opracovaná terasová dřevěná prkna s povrchovým vroubkováním, vyrobená z masivního dřeva, modřínová terasová pkna a terasová prkna z borovice. Výběr dřeviny si můžete zvolit podle jejich schopností odolávat povětrnostním vlivům a náročnosti okolního prostředí. Prkna na terasu vyrobená z těchto dřevin bude ozdobou Vaší zahrady!

Terasová prkna nabízí výrazný dekorativní a zároveň útulný vzhled. Využijte je i pro estetické řešení dalších venkovních ploch kolem domů, bazénu či tvorbě nejrůznějších chodníčků na své zahradě.

Svými vlastnostmi je jedinečným materiálem Thermowood - tepelně upravený borovicový materál, který je velmi odolný proti povětrnostním vlivům, hnilobě a rozkladu.

Pokud se rozhodnete sestavit dřevěnou terasu vlastními silami, jistě se Vám budou hodit montážní T-clipyvruty a retifikační terče, vhodné pro montáž teras. Vše najdete na našem eshopu.

Marušík HOLZ sro

Volejte

728 058 069

PO-PÁ: 7:00 - 16:00
SO: 8:00 - 11:00

Napište nám

Prodejna Ostrava

MARUŠÍK HOLZ s.r.o.
K Turkovu 3286/3
Ostrava - Martinov

Kontakt