0 Kč 0

Dřevěná terasová prkna, terasová prkna modřínová, terasová prkna borovicová, terasová prkna exotická

Dřevěná terasová prkna, terasová prkna modřínová, terasová prkna borovicová, terasová prkna exotická

Chcete si vychutnat ranní šálek kávy na čerstvém vzduchu z příjemného prostředí vaší terasy? Začněte od podlahy. Nabízíme kvalitní venkovní opracovaná terasová dřevěná prkna s povrchovým vroubkováním, vyrobená z masivního dřeva, modřínová terasová pkna a terasová prkna z borovice. Výběr dřeviny si můžete zvolit podle jejich schopností odolávat povětrnostním vlivům a náročnosti okolního prostředí. Prkna na terasu vyrobená z těchto dřevin bude ozdobou Vaší zahrady!

Terasová prkna nabízí výrazný dekorativní a zároveň útulný vzhled. Využijte je i pro estetické řešení dalších venkovních ploch kolem domů, bazénu či tvorbě nejrůznějších chodníčků na své zahradě.

Svými vlastnostmi je jedinečným materiálem Thermowood - tepelně upravený borovicový materál, který je velmi odolný proti povětrnostním vlivům, hnilobě a rozkladu.

Pokud se rozhodnete sestavit dřevěnou terasu vlastními silami, jistě se Vám budou hodit montážní T-clipyvruty a retifikační terče, vhodné pro montáž teras. Vše najdete na našem eshopu.

Seřadit

Volejte ihned

728 058 069

PO-PÁ: 7:00 - 16:00
SO: 8:00 - 11:00

Napište nám

Prodejna Ostrava

MARUŠÍK HOLZ s.r.o.
K Turkovu 3286/3
Ostrava - Martinov

Kontakt

Marušík HOLZ sro