NABASTAV - rekonstrukce bytů a stavební dozory

Specialista na rekonstrukce bytových jader nabízí kompletní rekonstrukce bytů v Praze a okolí. Využijte jedinečnou nabídku zpracování návrhu interiéru, přestavby bytu, montáže oken a dveří, zabezpečení bytů a výroby nábytku na míru za skvělé ceny. Pokud už máte jinou stavební firmu pro rekonstrukci, využijte stavebního dozoru rekonstrukce bytu.

 

Relax Slovinsko - zájezdy a dovolená ve Slovinsku

Rádi byste vyzkoušeli dovolenou ve Slovinsku? Podívejte se na naši nabídku zájezdů a vyberte si ten, který vám pasuje nejvíce. Nezáleží ani na věku, vybere si mladý pár, rodina s dětmi, senior, sportovec (lyžování, turistika, rafting, caňoning, vodní sporty, gofl) i nesportovec, který preferuje spíše relax v slovinských termálech. Vyberte si pohodovou  dovolenou ve Slovinsku.

 

ITPRIME - IT služby od certifikovaných specialistů

Jsme certifikovaní IT specialisté z Ostravy a dodáváme tyto IT služby: outsourcing IT, správa počítačových sítí, helpdesk IT, dodávky HW a SW, virtualizace, office 365, zálohování, IT bezpečnost, IT poradenství, softwarový audit. Všechny tyto služby v současné době poskytujeme desítkám spokojených zákazníků, budete dalším?

 

LOOKUP - velkoplošný tisk a reklama

Od roku 1992 dodáváme velkoplošnou grafiku a reklamu. Mezi naše produkty a služby patří event grafika, řečnické pulty, reklamní roll-upy a stojany, grafická navigace, orientační systémy, 3d loga a nápisy, podlahová grafika, potisk desek, transparenty a vlajky, polepy výloh, polepy aut. Přímý potisk desek, tisk na rolové materiály a řezaná samolepicí grafika realizované pomocí velice aktuálních technologií tisku UV vytvrzovanými inkousty a tisku latexovými inkousty staví naši společnost v tomto směru na technologickou špičku.

 

Doplňky domů

Eshop s bytovými doplňky a dekoracemi. V nabídce naleznete police a věšáky, dveřní průzory a lišty, rohožky, předložky, stojany a držáky, schránky, plastový nábytek, samolepící zrcadlové dekorace, doplňky do kuchyně a baru. Snadný nákup, rychlé dodání.

 

VMBAL - bezpečně na pracovišti

Specialista v oboru bezpečnosti práce vám nabízí komplexní řešení pro ochranu zdraví i majetku od zařízení pro první pomoc, například lékarničky až po protiskluzovou úpravu podlah. V našem eshopu naleznete veškeré potřebné pomůcky pro vybavení pracoviště. Navíc, vybrané zboží skladem expedujeme do 24 hodin. Vše k vám dopravíme zdarma na jakoukoliv adresu v rámci ČR bez ohledu na objednané množství.

 

Kolos Praha - stavební firma

Stavební firma KOLOS Praha s.r.o. se specializuje na rekonstrukce bytových a nebytových prostor v Praze a okolí. V oblasti stavebnictví má několikaletou působnost a realizovala již desítky zakázek od renovací koupelen, rekonstrukcí rodinných domů, zateplení až po celkovou revitalizaci panelových domů. Rádi vám pomohou s návrhem dispozičního řešení i      úpravami nemovitostí dle vašich přání.

 

APETIT PRAHA - cateringové služby, restaurace, lahůdky

Apetit Praha provozuje 8 gastro provozů v Praze - restaurace, lahůdky, kavárny, hospody, bufety. Mimo to nabízíme profesionální cateringové služby. V našem eshop lze objednat mimo jiné: chlebíčky, jednohubky, kanapky, obložené mísy, salátové mísy, saláty, dorty, zákusky, minidezerty, dětské dezerty, poháry, koláče, svatební koláčky a sladké pečivo, party chlebíky a bochánky.

 

 

Tenzona - průmyslové váhy

Výrobce a dodavatel průmyslových vah s tradicí od 1996 - výroba, montáže, přestavby, modernizace, opravy, servis, kalibrace. Firma nabízí silniční váhy, kolejové váhy, kombinované váhy, zásobníkové váhy, plošinové váhy, jeřábové váhy či jiné na zakázku.

 

Amonit - nábytek na míru

Česká firma Amonit je specialista na vestavěné skříně a kuchyně Praha. Vytváříme nábytek na míru podle potřeb a přání zákazníka.

 

Přírodní stavba

E-shop přírodní stavba se zabývá prodejem ekologických a přírodních materiálů pro budování zdravých domů. Zaměřujeme se    především na ekologický stavební materiál z konopí, hlíny, slámy, ovčí vlny nebo lnu.

 

                                             LUX TAXI - Taxi v Ostravě za nízké ceny

  Pohodlné vozy, možnost platby kartou, wifi, klimatizace, možnost dobíjení telefonu a balená voda při cestě naším vozem. Zajišťujeme také letištní transféry na Ostravu Mošnov, Katowice, Krakow, Brno.

Marušík HOLZ sro

Volejte

728 058 069

PO-PÁ: 7:00 - 16:00
SO: 8:00 - 11:00

Napište nám

Prodejna Ostrava

MARUŠÍK HOLZ s.r.o.
K Turkovu 3286/3
Ostrava - Martinov

Kontakt