0 Kč 0

Prkno podlahové HLL 4 strany PD 26 x 92 x 3000 mm - THERMOWOOD

Prkno podlahové HLL 4 strany PD 26 x 92 x 3000 mm borovice - THERMOWOOD. Podlahová palubka je určena pro montáž do interiérů. Je opatřena perem a drážkou po celém obvodu. Foto pouze ilustrativní.

Dostupnost Do týdne
Cena bez DPH 103 Kč / bm
Cena s DPH 124,63 Kč / bm
Varianta neexistuje
Metráž musí být menší nebo rovna
Počet bm

ThermoWood® je tepelně upravené dřevo velice  vhodné na podlahy v interiéru.

ThermoWood® – dřevěné profily vhodné na podlahy v interiéruDřevěné podlahové profily jsou kvalitativně i esteticky hodnotné interiérové materiály.

ThermoWood® – dřevěné profily vhodné na podlahy v interiéruThermoWood® je dekorativní materiál pro interiérové aplikace s lepšími vlastnostmi.

ThermoWood® – dřevěné profily vhodné na podlahy v interiéruProfily na interiérové podlahy HLL jsou rozměrově stabilní a po aplikaci již nepracují.

ThermoWood® – dřevěné profily vhodné na podlahy v interiéruTepelně upravené dřevo je velice dobře odolné vůči dřevokazným houbám a škůdcům.
 

Interiérové podlahové profily ThermoWood® tvoří velmi specifickou skupinu vysoce kvalitativně a esteticky hodnotných materiálů pro svůj efektní vzhled a univerzální použití ve všech variantách. Materiál pro tyto účely je tepelně upraven ve třídě Thermo-S. V nabídce se nachází typ HLL v provedení čtyřstranná pero-drážka (materiál můžeme napojovat ve všech směrech zaručeným pero-drážkovým spojem). Interiérové dřevěné podlahy jsou příjemné jak svým vzhledem, tak příjemným teplým dojmem.
Interiérové podlahové materiály tepelně upravené teplotou 190 °C (Thermo-S).

Dle materiálu Thermowood; Borovice
Dle tloušťky 24 - 26 mm
Dle využití Podlahy

Na to, jakým způsobem zpracováváme vaše osobní údaje se můžete podívat zde

Související produkty

Volejte ihned

728 058 069

PO-PÁ: 7:00 - 16:00
SO: 8:00 - 11:00

Napište nám

Prodejna Ostrava

MARUŠÍK HOLZ s.r.o.
K Turkovu 3286/3
Ostrava - Martinov

Kontakt

Marušík HOLZ sro