Obklad interiérový a saunový STP 15 x 92 mm 8ks/bal. - THERMOWOOD

Obklad interiérový a saunový STP 15 x 92 x 2100, 3000 mm - THERMOWOOD. Prodáváme pouze v balení po 8ks. Foto pouze ilustrativní. Více

Cena S DPH
102,00 Kč / bm

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
bm
Délka Dostupnost Cena  Množství
Obklad interiérový a saunový STP 15 x 92 mm 8ks/bal. -  THERMOWOOD 2100 mm Do týdne 102 Kč
Obklad interiérový a saunový STP 15 x 92 mm 8ks/bal. -  THERMOWOOD 3000 mm Do týdne 102 Kč

ThermoWood® je tepelně upravené dřevo vhodné na vnitřní obklady stěn a stropů.

Tepelně upravené dřevo ThermoWood® – profily pro interiérové podlahyVnitřní obkladové profily se používají pro všechny typy interiérových obkladů (stěny i stropy).

Tepelně upravené dřevo ThermoWood® – profily pro interiérové podlahyThermoWood® je vhodný rovněž pro obklady stěn a stropů v saunách a parních lázních.

Tepelně upravené dřevo ThermoWood® – profily pro interiérové podlahyThermoWood® je dekorativní materiál pro interiérové aplikace s lepšími vlastnostmi.

Tepelně upravené dřevo ThermoWood® – profily pro interiérové podlahyProfily na interiérové obklady jsou rozměrově stabilní a po aplikaci již nepracují.

 Vnitřní obkladové profily ThermoWood® jsou profily na pero a drážku, které mohou být použity pro jakékoliv druhy obkladů stěn a stropů všech interiérových ploch. Svým zbarvením dodává interiérům důstojný vzhled vysoké estetické hodnoty. Interiérové produkty jsou prováděny v tepelné úpravě Thermo-D (tmavý). Povrch interiérových obkladů je hladce hoblovaný.
Interiérové palubky ThermoWood® jsou vyráběny v provedení STP. Zvláštní postavení mezi interiérovými profily má Lunapanel, který se vyrábí hladce hoblovaný.
Použití v interiéru je všestranné, zvláště doporučovaný je ThermoWood® pro saunové obklady vzhledem k jeho vlastnostem, které získal tepelnou úpravou (snížená nasákavost, redukce teplotních poměrů, odstranění pryskyřice vlivem vysoké teploty).

Interiérové (saunové) obklady tepelně upravené teplotou 212 °C (Thermo-D).

t.

Parametry
Dle materiálu
Thermowood
Dle tloušťky
15 - 16 mm
Dle využití
Obkladové, interiérové palubky, Sauny
Dle vzoru
Tatranský profil
Marušík HOLZ sro

Volejte

728 058 069

PO-PÁ: 7:00 - 16:00
SO: 8:00 - 11:00

Napište nám

Prodejna Ostrava

MARUŠÍK HOLZ s.r.o.
K Turkovu 3286/3
Ostrava - Martinov

Kontakt