Klademe důraz na kvalitu prodávaného stavebního řeziva jenž je zárukou dobrých konstrukčních vlastností s dlouhodobou trvanlivostí. Na základě bohatých zkušeností s impregnací řeziva jsme se rozhodli zkvalitnit své služby zákazníkům zakoupením nejmodernější impregnační namáčecí linky.

Tato linka je zárukou profesionálního ošetření řeziva proti plísním, škůdcům a dřevokazným houbám. Profesionálně ošetřené stavební řezivo si již našlo cestu k většině zákazníkům, kteří pochopili, že ruční nátěry a postřiky nemohou nahradit kvalitní ošetření v impregnační lince a že šetřit na úkor kvality se mnohdy nevyplácí.

Impregnujeme stavební řezivo do délky 8,5 m, veškeré stavební produkty, různé transportní a konstrukční prvky, které také směřují do zahraničí.

VAKUOVĚ TLAKOVÁ IMPREGNACE WOLMANITEM CX – 10

Minimální množství pro tlakovou impregnaci je 10 m3 stejného profilu a délky materiálu!!!

Tlakovou impregnací dosáhnete rovnoměrného a kvalitního ošetření Vašeho dřeva při minimálním nároku na Váš čas a finance.

Wolmanit CX – 10 je zdravotně nezávadný (používá se i na dětská hřiště) a dlouhodobě odolný proti vyluhování. Účinně zabraňuje růstu dřevokazných hub, trouchnivění, hnilobě, plísním a napadení dřevokazným hmyzem.

Maximální rozměry impregnovaného materiálu je cca 1,4 m (šířka) x 1,6 m (výška) x 12 m (délka).

Prováděná impregnace:
4. třída (např. sloupy, palisády, zahradní architektura)
2. třída (např. stavební řezivo, dřev. výroba do interiéru)

WOLMANIT CX – 10

Cílem moderní ochrany dřeva je maximální možná ochrana při minimálním zatížení životního prostředí. Dřevokaznými houbami a dřevokazným hmyzem je nejvíce ohroženo dřevo v trvalém kontaktu s půdou nebo dřevo dlouhodobě vystavené vlivu přírodních podmínek. Jistou ochranu – bez použití soli chromu, a přesto vysoce účinnou – poskytuje ochranný přípravek na dřevo, aplikovatelný vakuotlakovou impregnací: Wolmanit CX -10.

JEDNODUCHÉ POUŽITÍ PŘI OPTIMÁLNÍM ÚČINKU

Při vakuotlakové impregnaci dosáhneme hlubokého průniku Wolmanitu CX – 10 do dřeva. Impregnací získá dřevo zelené zbarvení. Již malé množství Wolmanitu CX – 10 postačí k dlouhodobé ochraně dřeva.

Expoziční třída Nároky
1. třída Dřevo v interéru, trvale v suchu
2. třída Dřevo, které není přímo vystaveno ani kontaktu s půdou, ani působení povětrnosti; přechodné působení vlhkosti je možné
3. třída Dřevo vystavené působení povětrnosti nebo kondenzaci par, ale ne v kontaktu s půdou
   

Nabízíme také ochranné impregnační nátěry k aplikaci ručním nátěrem.

Marušík HOLZ sro

Volejte

728 058 069

PO-PÁ: 7:00 - 16:00
SO: 8:00 - 11:00

Napište nám

Prodejna Ostrava

MARUŠÍK HOLZ s.r.o.
K Turkovu 3286/3
Ostrava - Martinov

Kontakt