Potřebujete čerstvě nařezané dřevo? Produkt přímo z pily? Chcete si postavit pergolu, parkovací stání, přístřešek? Řešíte rekonstrukci střechy a krovů? Rádi Vám nabídneme smrkové stavební řezivo z masivu dle Vašich požadavků. 

Dodáváme hranolkyfošny, prkna různého profilu a délky, střešní latě s impregnací i bez, dřevěná prkna první i druhé třídy.

Stavební řezivo, stavební dřevo je výrobek z masivu, který je produktem pily. Vyrábí se v určitých profilech a libovolných délkách, záleží na přání zákazníků. Slouží především k sestavení konstrukcí střech, pergol, stání a přístřešků. K jejich výrobě se používá smrk a jedle, ale take modřín a borovice. Vlastnosti těchto dřevin a jejich přednosti jsou při jejich výběru určující. Skladem máme neošetřené stavební řezivo a samozřejmostí je u nás také stavební řezivo ošetřené impregnací proti dřevokazným houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu. Stačí si jen vybrat.

V  nabídce našeho eshopu nechybí ani hoblovaná prkna sušená.

Potřebujete suchý smrkový materiál, který využijete v interiéru a stejně tak i v exteriéru? Vyberte si z našich sušených fošen v různých profilech. Dřevoprodej Ostrava - to je Marušík Holz s.r.o.

Marušík HOLZ sro

Volejte

728 058 069

PO-PÁ: 7:00 - 16:00
SO: 8:00 - 11:00

Napište nám

Prodejna Ostrava

MARUŠÍK HOLZ s.r.o.
K Turkovu 3286/3
Ostrava - Martinov

Kontakt