Mezi základní služby, které naše firma nabízí svým zákazníkům, patří individuální přístup a vstřícnost ke všem přáním zákazníka. Při plnění zakázek využíváme svého potenciálu. V řešeních požadavků na materiál jsme pružní a spolehliví.

Jednou ze služeb je řezání objednávkových hranolů a krovů na míru, dle přání zákazníka. Tento pořez je proveden dle Vašeho soupisu materiálu z projektové dokumentace nebo soupisu materiálu tesařské firmy, popř. dle Vaší individuální fantazie.

Nejsme limitováni rozměry ani délkou materiálu, garantujeme výrobky vysoké kvality a se zárukou. Jsme profesionálové a naše výrobky odpovídají přísným pravidlům platných norem a vysokému standardu kvality.

Je spousta vad a závad, které zruční výrobci umí před běžným zákazníkem skrýt. Tyto závady se samozřejmě projeví později a přinášejí s sebou velké problémy.. Vaši objednávku jsme připraveni vyrobit na profesionálních strojích s kvalifikovanou obsluhou a pod našim odborným dohledem.

Online poptávku můžete provést zde.

DOPRAVA ZDARMA platí pouze při objednávce přes eshop, neplatí na zakázkové krovy a poptávkový formulář!!!

Než vytvoříte poptávku, můžete se podívat na rozměry hranolů, které mamé skladem. Třeba tam najdete zrovna to, co potřebujete. 

Marušík HOLZ sro

Volejte

728 058 069

PO-PÁ: 7:00 - 16:00
SO: 8:00 - 11:00

Napište nám

Prodejna Ostrava

MARUŠÍK HOLZ s.r.o.
K Turkovu 3286/3
Ostrava - Martinov

Kontakt