Mezi základní služby, které naše firma nabízí svým zákazníkům, patří individuální přístup a vstřícnost ke všem přáním zákazníka. Při plnění zakázek využíváme svého potenciálu. V řešeních požadavků na materiál jsme pružní a spolehliví.

Jednou ze služeb je řezání objednávkových hranolů a krovů na míru, dle přání zákazníka. Tento pořez je proveden dle Vašeho soupisu materiálu z projektové dokumentace nebo soupisu materiálu tesařské firmy, popř. dle Vaší individuální fantazie.

Nejsme limitováni rozměry ani délkou materiálu, garantujeme výrobky vysoké kvality a se zárukou. Jsme profesionálové a naše výrobky odpovídají přísným pravidlům platných norem a vysokému standardu kvality.

Je spousta vad a závad, které zruční výrobci umí před běžným zákazníkem skrýt. Tyto závady se samozřejmě projeví později a přinášejí s sebou velké problémy.. Vaši objednávku jsme připraveni vyrobit na profesionálních strojích s kvalifikovanou obsluhou a pod našim odborným dohledem.

Online poptávku můžete provést zde.

Než vytvoříte poptávku, můžete se podívat na rozměry hranolů, které mamé skladem. Třeba tam najdete zrovna to, co potřebujete. 

Marušík HOLZ sro

Volejte

728 058 069

PO-PÁ: 7:00 - 16:00
SO: 8:00 - 11:00

Napište nám

Prodejna Ostrava

MARUŠÍK HOLZ s.r.o.
K Turkovu 3286/3
Ostrava - Martinov

Kontakt