0 Kč 0

Barvy na dřevo, laky na dřevo, oleje na dřevo, vosky, tmely

Dřevu výrazně prodloužíme jeho životnost, pokud ho správně ošetřujeme. K tomuto účelu nabízíme ochranné lazurovací barvy, laky, oleje, vosky a tmely, určené zejména k nátěrům, a tedy i ochraně podlah, obložení, nábytku a schodů. Při hledání vhodného druhu ochrany dřeva, je také důležité vědět, zda potřebujeme zvýšit mechanickou nebo venkovní odolnost. K těmto druhům ochrany tedy patří lazurovací barvy a laky na dřevo.

Záleží na tom, jaký nátěr zrovna řešíte. Pokud potřebujete natřít podlahu, máme pro Vás širokou nabídku laků s mechanickou odolností pro tyto účely. Potřebujete natřít strop nebo parkety? Vybírejte z nabídky laků na dřevo Sokrates. Chcete mít dřevěné povrchy jako pergoly, ploty, zahradní nábytek apod. ošetřeny před povětrnostními vlivy a vodou? Použijte oleje na dřevo, zabrání bobtnání, vysychání a praskání dřeva a dodají přirozený vzhled.

K ochraně starožitného nábytku Vám můžeme nabídnout např. Lignofix vosk. K ochranně zahradního nábytku můžete vyzkoušet impregnační olej NATRIMA.

Na našem eshopu nabízíme také výrobky určené k opravě povrchových vad, prasklin, škrábanců a rýh. Tyto akrylátové tmely se vyrábí v mnoha odstínech a barvách dřeva a jistě si z naší nabídky ten vhodný vyberete.

Vhodným pomocníkem jsou štetce Spokar na vodou ředitelné lazury i na lazury na dřevo bázi syntetiky.

Belinka

Seřadit

128»
128»

Volejte ihned

728 058 069

PO-PÁ: 7:00 - 16:00
SO: 8:00 - 11:00

Napište nám

Prodejna Ostrava

MARUŠÍK HOLZ s.r.o.
K Turkovu 3286/3
Ostrava - Martinov

Kontakt

Marušík HOLZ sro