V dnešní době existuje mnoho stavebnic, které povzbudí dětskou představivost a jedny z nich jsou stavebnice českého výrobce Walachia, který vyrábí historické a vesnické dřevěné stavby. Můžete si vybrat z variant slepovacích nebo skládacích stavebnic, které díky použití masivního dřeva z českých lesů, zaručují dlouhou životnost. Hasičské stanice, chalupy, kovárny, radnice, ale i hrady a rozhledny, vybere si určitě každý.

Tyto stavebnice WALACHIA® získaly ocenění „Správná hračka“, které dostávají pouze hračky vyhovující řadě kritérií a to od kvality přes zdravotní bezpečnost a hygienu, až po edukativní přínos pro dítě. Všechny stavebnice Walachia mají certifikát CE.

Klasické dřevěné kostky: Retro, které baví i dnešní děti.

Klasické hračky prostě nejsou nuda, a proto se i dřevěné kostky vrací mezi oblíbené hračky pro děti. Přírodní kostky, domina, mozaiky, ale i klasické barevné dřevěné kostky zná každý. Jde o jedny z nejstarších hraček, které rozvíjí motoriku dětských rukou a je s nimi jednoduše zábava. Stavět, bourat, vymýšlet, vzpomeňte si na své dětství a dopřejte i svým dětem spoustu zábavy!

Dřevo nás prostě baví a spojení dřeva a dětských rukou je pro nás v dnešní době velkou výzvou. I proto jsme v letošním roce zařadili do našeho sortimentu NOVINKU – sadu na vyřezávání lupenkovou pilkou, kterou najdete pouze na našem eshopu. Naší nabídku dřevěných stavebnic pro děti neustále rozšiřujeme a vybere si určitě každý.

Nevíte si rady s výběrem dřevěné stavebnice pro Vaše děti? Neváhejte nás kontaktovat! 

Marušík HOLZ sro

Volejte

728 058 069

PO-PÁ: 7:00 - 16:00
SO: 8:00 - 11:00

Napište nám

Prodejna Ostrava

MARUŠÍK HOLZ s.r.o.
K Turkovu 3286/3
Ostrava - Martinov

Kontakt